top of page
  • Writer's pictureCikados

Fotomenininko Donato Stankevičiaus dešimtmetį teatre įprasmina performansas „To be continued“

Fotomenininkas Donatas Stankevičius, surengęs ne vieną personalinę parodą Lietuvoje ir užsienyje, naujausią performansą „To be continued“ dedikuoja teatrui ir jo asmenybėms. Jau dešimt metų fotomenininkas fiksuoja įvairius Nacionalinio Kauno dramos teatro įvykius, įamžina spektaklių akimirkas, kūrėjų portretus.

Fotomenininkas Donatas Stankevičius
Fotomenininkas Donatas Stankevičius

Darbiniai santykiai išaugo į asmeninį ryšį su kūrėjais, kurį D. Stankevičius transformavo į birželio 30-ąją vieną dieną vyksiančią parodą-performansą. Žiūrovų lauks susitikimas su teatro asmenybėmis Egidijumi Stanciku, Agniumi Jankevičiumi, Rimantu Štaru, Martyna Gedvilaite, Sigitu Šidlausku, Vainiumi Sodeika, Andriumi Gauču ir Dainiumi Svobonu.

„Šis ciklas apie teatrą ir draugystę, arba draugystę teatre... Jis visai kitoks, vaikštant koridoriais, stovint užkulisiuose ar bendraujant su tais, kurie įprastai kreipiasi į mus nuo scenos. Teatras – didelis organizmas ir kiekvienas jame turi savo pareigas. Vykdydamas savąsias, prasilenkiu su nemažai žmonių. Vieni pasako „labas“, kiti nusišypso, treti paklausia, kaip gyvenu. Taip savaime gimsta pokalbiai, peraugantys į draugystes, kurias nusprendžiau užfiksuoti pasirinkdamas kiek neįprastą būdą. „To be continued“ reiškia, kad kiekvienas naujas ilgesnis pokalbis ir galimybė pažinti žmogų pagimdys ir naują atvaizdą. Taigi, laukite tęsinio“, – sako parodos autorius Donatas Stankevičius.

Birželio 30 dieną nuo 18.30 val. vyks trys po pusvalandį trunkančios lankymo sesijos. Būtina registracija. (http://tiny.cc/ToBeContinued). Renginio dalyviams galimybių pasas nereikalingas.

NKDT informacija

bottom of page