top of page
  • Writer's pictureCikados

Ketvirtasis filmų kūrimo iššūkis „ODISĖJA72“ kviečia registruoti savo komandą

Šių metų rugsėjį grįžta jau tradicija tapęs filmų kūrimo iššūkis – „Odisėja72. Ketvirtus metus vykstantis bei analogų neturintis renginys skelbia registracijos pradžią. Kino profesionalai ir mėgėjai yra kviečiami suburti komandą ir sukurti trumpametražį kino filmą per 72 valandas. Tris paras truksiantis filmų kūrimo iššūkis vyks rugsėjo 18-21 dienomis.


Filmų kūrimo renginyje dalyvaujančios komandos turės galimybę konsultuotis su mentoriais, kurie atsakys į visus techninius ir teorinius klausimus, kuriant trumpametražį filmą. Geriausi filmai, įvertinti kompetentingos komisijos bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais, skatinančiais kurti tolimesnius kino ar videoprojektus. Darbai bus apdovanoti penkiose kategorijose: geriausio filmo, originaliausios užduoties įgyvendinimo, geriausios kinematografijos, žiūrovų simpatijos bei geriausio prodiuserinio darbo. Apdovanojimų ceremonija vyks spalio 2d.

„Kartu su organizatorių komanda be galo džiaugiamės, kad šiemet jau ketvirtąjį kartą galime pakviesti kino ir video entuziastus į kosminį filmų kūrimo iššūkį, kokio Lietuvoje daugiau nėra. Šie metai mums, kaip ir visai kino bendruomenei, yra išskirtiniai, todėl matome prasmę tik dar labiau palaikyti jaunus kūrėjus ir įkvėpti kurti toliau. Tikimės, kad kartu su gausiu rėmėjų ir partnerių būriu padėsim kūrėjams tiek iššūkio metu, tiek ir po jo tobulėti bei dar labiau kelti Lietuvos audiovizualinio sektoriaus kartelę, – minėjo „ODISĖJA72 direktorė Avelina Markevičiūtė.

„ODISĖJA72” iššūkis yra filmų kūrimo festivalio dalis, kurio metu dalyviai kviečiami į kino edukacijos programą, susitikimus su režisieriais, diskusijas bei sukurtų filmų peržiūrą. Festivalio edukacinė savaitė vyks rugsėjo 14-17 dienomis.


Registruoti savo komandą iššūkiui dalyviai kviečiami iki rugsėjo 11 d.

Daugiau informacijos ir registracija: www.odiseja72.lt


Comentários


bottom of page