top of page
  • Writer's pictureCikados

Vilnius City Opera skelbia vasaros spektaklių datas

Svarbi informacija turintiems bilietus


Su dideliu džiugesiu, po ilgos priverstinės pauzės, Vilnius City Operos kolektyvas skelbia vasaros spektaklių datas. Pavasarį turėję vykti „Fausto“ bei „Pikų damos“ spektakliai keliasi į liepos ir rugpjūčio mėnesius ir vėl kvies susitikti su mylimiausiais operos atlikėjais, tarp kurių ir vienas garsiausių Lietuvos tenorų – Edgaras Montvidas, pasirodysiantis britų kritiką sužavėjusio Fausto vaidmenyje. VCO tampa didžiulės Lietuvos klasikinio ir šiuolaikinio meno organizacijų Vasaros sezono iniciatyvos dalimi, kuria siekiama po sunkaus karantino laiko sugrąžinti kultūros renginius visuomenei. VCO spektakliai vyks vienoje įspūdingiausių Vilniaus vietų - Didžiajame Vilniaus Universiteto kieme.„Simboliška, kad po bemaž keturių ilgų išbandymo mėnesių, būtent čia, Vilniuje, aš vėl lipsiu į sceną! Verta padėkoti tiek Lietuvos vyriausybei, tiek Vilniaus savivaldybei už suteiktą galimybę mums, menininkams, vėl pasimatyti su savo žiūrovais. Lietuva vėl nuostabiai suskambės Europoje, kaip viena iš nedaugelio valstybių, skatinanti dialogą tarp meno ir jo mylėtojų. Tik kultūringoje valstybėje įmanomi pozityvūs pokyčiai. Pasibaigus karantinui, sumažėjus medikų krūviui gydant žmonių kūnus, ateina mūsų metas stotis į fronto linijas ir gydyti žmonių sielas! Nuoširdžiai visus kviečiu ir lauksiu jūsų VCO „Fausto“ spektakliuose, kurie taps tikra puota akims bei ausims! Laikas švęsti!” - mintimis apie sugrįžtančius paskutiniuosius „Fausto“ spektaklius dalinasi Edgaras Montvidas.


Visi jau įsigyti bilietai į spektaklius galioja, tereikia atidžiai peržvelgti tikslias datas:


FAUSTAS

04.23 - turėjusio vykti spektaklio bilietai galioja 07.26

04.25 - turėjusio vykti spektaklio bilietai galioja 07.27

04.26 - turėjusio vykti spektaklio bilietai galioja 07.28


PIKŲ DAMA

03.19 – turėjusio vykti spektaklio bilietai galioja 08.13

03.20 – turėjusio vykti spektaklio bilietai galioja 08.14

03.21 – turėjusio vykti spektaklio bilietai galioja 08.16

03.22 - turėjusio vykti spektaklio bilietai galioja 08.17

Spektaklių pradžia – 19:30


„Vilnius City Operą pandemija įstūmė į labai gilią finansinę duobę – kovo mėnesio „Pikų Damos“ spektakliai buvo visiškai paruošti: atskridę solistai, surepetavę choro ir orkestro kolektyvai, atvežtos dekoracijos ir kostiumai. Sustabdytas tokio dydžio projektas akimirksniu patyrė didžiulius nuostolius. Scenos neišvydo ir balandžio mėnesio „Faustas“. Iš viso teko nuimti net aštuonis operų spektaklius. Dabar kasdien gyvename vienintele viltimi, kad mūsų publika liks ištikima, jiems tiks Vasaros sezono renginių datos ir mes vėl susitiksime. Bilietų grąžinimo atveju būtų sunku tęsti veiklą. Todėl visų labai lauksime ateinant, o tų, kas atvykti negali, labai prašome apsvarstyti galimybę mus paremti negrąžinant bilieto.“, - situaciją komentavo režisierė Dalia Ibelhauptaitė.Neatsiradus galimybei apsilankyti spektakliuose vasaros datomis, bilietus žiūrovai grąžinti galės tiketa.lt kasose birželio 22 – liepos 10 dienomis. Pasibaigus šiam terminui, bilietai nebebus grąžinami. Tuo tarpu bilietų neturintiems nereikėtų nuliūsti – jų dar yra!

Įvertinusi Vasaros sezono projekto svarbą ir vertę, aukščiausios meninės kokybės Vasaros renginių ciklą remia Vilniaus miesto Savivaldybė, įrengdama specialią sceną su kokybiška vaizdo, garso ir apšvietimo įranga, taip suteikdama galimybę dirbti. „Nepaprastai džiaugiamės galimybe grąžinti mūsų spektaklius į sceną. Tik tuomet, kai kažko gyvenime netenki, supranti kaip tai yra svarbu. Opera yra gyvas organizmas todėl solistui nedainuoti, spektakliui nesusitikti su savo žiūrovu yra tolygu mirčiai. Mes vieni kitiems perduodame energiją, įkvėpimą ir tą bendrumo ir vieningo kvėpavimo jausmą išgirdus ypatingą muzikinę frazę ar pamačius įspūdingą kostiumą. Jokie skaitmeniniai darbai negali pakeisti to bendro širdžių virpėjimo.“, - skelbia VCO kolektyvo žinutė.

Comments


bottom of page