top of page

Apie „Cikadas“

Žurnalas „Cikados“ apie meną bei kultūrą kalba visiems suprantama kalba, siekdama mažinti atskirtį tarp kūrėjo ir stebėtojo. Kuriamas turinys yra atsparus laikui ir jo formuojamiems pokyčiams. Žurnalo puslapiuose įsikūrę žodžiai yra lyg gyvenimo srovės, atnešančios sudėtingus, iššūkių keliančius apmąstymus, o kartais – lengvą it pūkas, ramų žvilgsnį į tai, kas supa žmogų ir skatina jį kurti. Kūrybą suvokiame plačiąja jos prasme – rašome apie visas kultūrines sritis, kurios skatina žmogų ieškoti, sužinoti, pažinti.
„Cikados“ fiksuoja menininkų, kūrėjų gyvenimo tarpsnius, kūrybines mintis, procesus bei meno kūrinius. Čia gyvena novelės, apysakos, apsakymai, istorijos, miniatiūros, poezija, kino ir teatro apžvalgos. Puslapiai apgaubti iliustracijomis, fotografijomis, tapybos, grafikos ar kaligrafijos darbais. 
Šis žurnalas yra impulsas atverti akis ir matyti ryškiai – taip, kaip diktuoja realybė – be pagražintų veidų ar dirbtinių dialogų. Cikadų galia – nuoširdžiame žodyje. Jo čia yra tiek, kiek reikia. Jis kalba tiek, kiek nori priimti žmogaus širdis.
Jeigu Cikados Jūsų akiratyje atsidūrė pirmą kartą – atversti puslapiai kviečia padaryti pauzę ir kartu keliauti ramioje, jaukioje kūrėjų minčių oazėje. O tiems, kurie mūsų kelią sekate nuo pat pirmųjų žingsnelių, sakome milžinišką Ačiū.

 

bottom of page