top of page
  • Writer's pictureCikados

Saimonas Tartenis ,,BRAINSPLIT“

Įkvėpimo toli ieškoti nereikėjo. Nereikėjo kurti konceptų, su kuriais nieko bendro neturi, nereikėjo ir idėjų ieškoti – galvoje jų pilna, tereikia sustoti ir apsidairyti kartais.

Kolekcijos pagrindinė idėja – identitetas, asmenybė ir kas tai yra „aš“ arba kaip mes save įsivaizduojame. Lengviausias būdas perteikti idėją buvo stebėti save bei draugus aplink, kaip keičiasi savęs suvokimas dieninio bei naktinio gyvenimo metu. Kolekcija įkvėpta mane supančių žmonių, įamžintų juostiniu fotoaparatu, nesustojančių reivų bei techno vakarėlių ir mano namų, tapusių afterparčiu, įkarštyje.

Kas esu aš? Ir kas esi Tu? Kuomet labai skirtingų žmonių gyvenimai susilieja ir viskas tampa blurry... Kolekcija perteiks geriau nei mano žodžiai.

Sujungiau du pasaulius, kuriuose gyvenu – Rytų Europa ir Vakarų. Sovietinės uniformos, milicija, gopnik ir marozai – visa tai susijungia vakarietiško gyvenimo tempe ir plačioje pasaulėžiūroje.„Mados infekcija“ > 2020 spalio 16, 17 d.

Traukinys iš Vilniaus centrinės geležinkelio stoties (Vilnius Naujoji - Vilnia) pajudės 18:10. Į peroną prašome atvykti ne vėliau 18:00. Traukinys vėluojančių nelaukia.

Renginio vieta: Dūmų g. 5, Naujoji Vilnia / Renginio pradžia 19:00 / durys atsidaro 18:30

Po renginio traukinys iš Naujosios Vilnios grįš į Vilniaus centrinę geležinkelio stotį.

Комментарии


bottom of page