top of page
  • Writer's pictureCikados

TOMMAZO | Kipras | ,,REBORN III“

„Reborn III“ („Atgimęs III“) yra trečioji ir paskutinė „Reborn“ serijos kolekcija. Šios kolekcijos aprėpia fenikso dvasią – atgimimą. Tai – kaip sugrįžimas į gyvenimą, lyg visiško dvasinio pasikeitimo išgyvenimas ir grįžimas į veiksmą. Mes kovojome, mes keičiamės, me kylame – mes atgyjame. Vykstant šiam procesui, išrasdami iš naujo ir tapdami.

„Reborn III“ yra Tommazo rudens-žiemos 2020/2021 kolekcija, vyriškuose drabužiuose pabrėžianti individualumą – su aukščiausios klasės dvelksmu ir šiuolaikiniais akcentais. Su įmantriais kostiumais, nugludintais iki tobulybės, eismą stabdančiais paltais ir pūkinėmis striukėmis, Tomazzo vyras siekia tapti ir atrodyti tikriausiu ir geriausiu savimi. Kolekcijoje daug dėmesio detalėmis ir kūrybiškumui, joje – šiltos rudens spalvos, tekstūriniai audiniai, fetras, organiška medvilnė, viskozė ir dirbtinė oda.

Kiekvienas kolekcijos daiktas įkūnija patirtį, procesą, sudėtinguoju būdu išmoktą pamoką, emociją. Šitaip, iš įpusėjusios destrukcijos, mes tampame savęs kūrėjais, o iš tamsos – savo pačių šviesos šaltiniu.„Mados infekcija“ > 2020 spalio 16, 17 d.

Traukinys iš Vilniaus centrinės geležinkelio stoties (Vilnius Naujoji - Vilnia) pajudės 18:10. Į peroną prašome atvykti ne vėliau 18:00. Traukinys vėluojančių nelaukia.

Renginio vieta: Dūmų g. 5, Naujoji Vilnia / Renginio pradžia 19:00 / durys atsidaro 18:30

Po renginio traukinys iš Naujosios Vilnios grįš į Vilniaus centrinę geležinkelio stotį.

Comments


bottom of page